Motorizmus

Mitsubishi Motors zahajuje aktivity spojené s predajom vozidiel

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation oznamuje, že s ohľadom na jeden z kľúčových prvkov jej stratégie pre fiškálny rok 2008 – ázijský región, zahajuje svoje operácie v Kórei, a to prostredníctvom výhradného distribútora MMSK Corporation.

MMSK je japonsko – kórejská joint venture, ktorá bola nedávno založená spoločnosťami Daewoo Motor Sales Corp., (Incheon, Seoul Metropolitan City, Korea; Prezident a CEO, Lee Dong-Ho), Mitsubishi Corporation (Chiyoda-ku, Tokyo; Prezident a CEO, Yorihiko Kojima) a Mitsubishi Corporation (Korea) Ltd. (Seoul, Metropolitan City, Korea; Prezident a CEO, Tsutomu Awaya). MMSK bude posilňovať a rozvíjať distribúciu Mitsubishi Motors, predajné a popredajné služby v Kórei..

MMSK plánuje zahájenie činnosti v októbri 2008 a v prvej fáze počíta s tým, že na kórejský trh uvedie modeli: Lancer Evolution, Outlander, Eclipse, Lancer Sportsedan a Pajero. Snahou MMSK je predať v prvom roku 400 ks vozidiel a toto číslo zvýšiť na 3 000 ks vozidiel v roku 2010. Uvedenie najlepšie predávaných modelov Mitsubishi Motors na kórejský trh, kde trh s dovážanými vozidlami zaznamenáva rapídny nárast, dovolí Mitsubishi Motors, aby bola značka Mitsubishi na trhu dobre zavedená a bola schopná vychádzať v ústrety potrebám širokého spektra zákazníkov.

Zdroj: TS

Prečítajte si aj

Back to top button