Motorizmus

Spoločnosť Volvo Car Mobility spúšťa značku mobility M

Spoločnosť Volvo Cars, výrobca prémiových automobilov, predstavila novú značku M, ktorá rozšírila globálne mobilné operácie spoločnosti a prostredníctvom intuitívnej aplikácie zaistí spoľahlivý prístup k vozidlám a službám podľa požiadaviek.

Opel poskytuje výhľad do budúcnosti značky

Kým Opel intenzívne pracuje na tom, aby sa stal vysoko efektívnou značkou v rámci Groupe PSA, ako to oznámil generálny riaditeľ Michael Lohscheller pri prezentácii strategického plánu PACE! v novembri minulého roku, súčasne sa venuje aj posilneniu a jemnému doladeniu svojho profilu.

CUPRA TCR na Slovakiaringu

Pretekársky okruh SLOVAKIA RING pri Orechovej Potôni nedávno avizoval návrat cestovných špeciálov, ktoré sa predstavia spolu s Majstrovstvami Európy ťahačov FIA ETRC 14. a 15. júla 2018.

Paulina Fialkova za volantom Mitsubishi Outlander PHEV

Spoločnosť M Motors SK s.r.o., ktorá je výhradným dovozcom vozidiel značky Mitsubishi do 3,5 tony do Slovenskej republiky, je už druhú sezónu Oficiálnym automobilovým partnerom úspešnej slovenskej biatlonistky Paulíny Fialkovej, ktorá si z rúk predstaviteľov importérskej spoločnosti prevzala svoje nové vozidlo - Mitsubishi Outlander PHEV 2.0 MIVEC.

Hyundai zverejnil cenník nového Tucsonu

Nový Hyundai Tucson, najpredávanejší model segmentu SUV-C v roku 2017 na Slovensku, prináša celý rad noviniek ako vylepšený interiér, najmodernejšie bezpečnostné prvky chrániace posádku auta, prémiový audiosystém KRELL, rádio so 7-palcovým farebným LCD či služby Apple Car Play a Android Auto.